15 - 17 listopada

Szczyrk, Hotel Orle Gniazdo

O konferencji

Pamiętacie PHPCon Poland? Tę konferencję z duszą, która była mocno integracyjna i pomogła zbudować polską społeczność PHP?
Chcemy do niej powrócić! Chcemy znów zorganizować to, za czym wielu z was tęskni i co najmilej wspomina!
Jak? Wracając tam, gdzie macie najlepsze wspomnienia, czyli do Orlego Gniazda w Szczyrku, umożliwiając wam rezerwację pokojów i wyżywienia wraz z biletem konferencyjnym. Wspólnie możemy sprawić, że to wydarzenie znów na stałe zagości w kalendarzu polskich imprez deweloperskich!
W agendzie tym razem aż sześć piątkowych ścieżek warsztatowych o zróżnicowanej tematyce oraz dwie ścieżki wykładowe w sobotę i niedzielę.

Oczywiście konferencja php Central Europe, która powstała na bazie PHPConu i wyemigrowała poza Polskę, będzie trwała nadal. Jej formuła, miejsce i grupa uczestników ma swoją specyfikę i na tyle się różni, że obydwie mogą śmiało współistnieć.

A zatem… do zobaczenia już wkrótce w Szczyrku!

Zobacz, jak fajnie było w Orlim Gnieździe

Dlaczego musisz nas odwiedzić?

Legendarna impreza

Spotykamy się na konferencji, której wielu z was nie może się już doczekać. Oczywiście w najlepszym z dotychczas odwiedzonych hoteli!

Nocleg w tym samym hotelu

Wejściówkę możesz łatwo połączyć z noclegiem, jeśli tylko chcesz.
Czy może być coś wygodniejszego?

Pełne wyżywienie

Każdy posiłek w tym samym miejscu. Dla uczestników warsztatów od piątkowego obiadu, dla pozostałych – od sobotniego obiadu począwszy.

Warsztaty

Zainteresowanych praktyczną wiedzą zapraszamy na warsztaty w piątek. Potrwają one aż do wieczora, bo prelekcje rozpoczniemy dopiero w sobotni poranek.

Wymiana doświadczeń

Nie ma problemów nie do rozwiązania! Na PHPConie spotkasz wielu specjalistów z branży, którzy lubią dzielić się wiedzą i pomagać sobie nawzajem. Po prostu przyjedź!

Integracja

Po godzinach miło spędzamy czas. Niejednemu z was na pewno przypadną do gustu różne formy sponsorskiej aktywności… ;)

Wybierz najlepsze wystąpienia

Miej realny wpływ na to, co znajdzie się w agendzie PHPCon Poland!
By wziąć udział w głosowaniu, wcześniej zarejestruj się i kup bilet.
Masz jeszcze trochę czasu. Startujemy 19 lipca!

Miejsce

CKiR Orle Gniazdo **/***

To hotel, który gościł nas w latach 2013-2014. Pamiętacie? Z pięknym widokiem na Skrzyczne, przyjemnymi salami konferencyjnymi i przemiłą obsługą.
Orle Gniazdo to najwyżej położony (660 m n.p.m.) i największy wielofunkcyjny obiekt w Szczyrku. Składa się z 6 kondygnacji i mierzy ponad 270 metrów długości. Dysponuje łącznie 270 pokojami z widokiem na Skrzyczne i dolinę Żylicy, łazienkami i TV. Nocleg może w nim znaleźć jednocześnie nawet 550 osób.
Orle Gniazdo to ogromny a przy tym niedrogi hotel, słynący z organizacji dużych, cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach, tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty. Tu również zlokalizowana jest meta trzeciego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

Dojazd

Transportem publicznym
Dojedź w dowolny sposób do Katowic i przesiądź się na pociąg Kolei Śląskich do Bielska-Białej (rozkład jazdy ➡ tutaj). Następnie przejdź kładką na dworzec autobusowy i wsiądź do autobusu jadącego do przystanku Szczyrk Centrum (rozkład jazdy ➡ tutaj). Można się tu dostać każdym autobusem w kierunku Szczyrku (Centrum, Biały Krzyż, Biła i Salmopol). Przejdź przez główną drogę na ulicę Słoneczną, następnie w prawo w Klimczoka/Wczasową, która serpentynami pnie się ostro pod górę. Hotel Orle Gniazdo znajduje się na końcu tej drogi, 2 km od przystanku autobusowego.
Samochodem
Dojedź do Bielska-Białej, następnie drogą ekspresową S-1 w kierunku Żywca, Zwardonia i Żyliny. Opuść drogę ekspresową na węźle Wilkowice (zjazd oznaczony: Wilkowice - Bystra - Szczyrk). Na pierwszym rondzie pierwszy zjazd (w prawo, Bystra - Szczyrk), na następnym drugi zjazd (prosto), aż do pierwszego skrzyżowania z sygnalizacją świetlną w Bystrej. Tam w lewo i za główną drogą do ronda w Buczkowicach, na którym wybierz pierwszy zjazd (w prawo, DW-942, Szczyrk). Po dotarciu do Szczyrku szukaj reklam Orlego Gniazda - będą po odbydwu stronach drogi. Skręć we Wczasową (w prawo - uwaga, łatwo przeoczyć!) około 1900 m od tablicy wjazdowej z napisem „Szczyrk”. Następnie znów w prawo i serpentynami stromo pod górę, około 2 km.
Samolotem
Na docelowy port lotniczy wybierz Katowice-Pyrzowice (KTW) albo alternatywnie Kraków-Balice (KRK). Z obydwu lokalizacji kursują autobusy do Katowic, przy czym z Pyrzowic te połączenia są bezpośrednie i częstsze. Wybierz taki transport, którym dostaniesz się do głównego dworca kolejowego w tym mieście. Dalej kontynuuj jak w opisie „Transportem publicznym”.

Bilety

Bilety Super Blind Bird, Blind Bird, Regular i Last Minute (które widać poniżej) uprawniają do uczestnictwa we wszystkich wykładach od soboty rana do końca konferencji w niedzielę. W cenie wliczony jest wstęp, obiad w sobotę, kolacja połączona z after-party w sobotę, nielimitowana kawa oraz starter-pack.
Jeśli zamierzasz uczestniczyć w warsztatach w piątek, musisz zamówić osobno dodatkowy bilet na wybrany warsztat (w cenie jest wliczony obiad).

Poczuj prawdziwą integrację i zamów nocleg ze śniadaniem w hotelu Orle Gniazdo Szczyrk! Po prostu kliknij 👉 TUTAJ 👈 i baw się razem z nami!

Tuż po rejestracji otrzymasz automatycznie proformę z systemu rejestracyjnego Konfeo, w złotych.

Wszystkie ceny podane poniżej zawierają podatek VAT (polska stawka 23%).

Płatności on-line są obsługiwane przez spółkę PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80-280, KRS: 0000227278.

Sponsorzy

Zostań Sponsorem

Zostań sponsorem konferencji PHPCon Poland 2019 – to rzadka okazja, by pokazać swoją markę ogólnopolskiej społeczności środowiska PHP i być dobrze kojarzonym!

PHPrzyjaciele

Kontakt

Wsparcie on-line: support.conferia.eu

E-mail: info@phpcon.pl

Telefon: +48 604 435060
Mówimy po polsku, angielsku i po rosyjsku.

Organizator

Conferia sp. z o.o.
miasto: Rybnik
kod pocztowy: 44-200
adres: ul. Wodzisławska 50A
NIP: 6423207390
KRS: 0000718687

Logotypy do pobrania

NASZ ZESPÓŁ

 • Dariusz Grzesista

  Dariusz Grzesista

  Conferia
  Pomysłodawca, twórca i lider ekipy PHPCon Poland. Event manager z dziesięcioletnim doświadczeniem. Brał udział w organizacji Jesieni Linuksowej, PyCon PL i dBConf, a oprócz PHPConu organizuje obecnie także php Central Europe conference. Były prezes Polskiej Grupy Użytkowników Linuxa PLUG. Zawodowo, od kilkunastu lat devops w polskiej administracji celnej. Szczęśliwy mąż i ojciec innych organizatorów PHPCon Poland. Niereformowalny rowerowy włóczęga z zacięciem survivalowym.
 • Joanna Grzesista

  Joanna Grzesista

  Conferia
  Formalna CFO konferencji, odpowiedzialna również za sponsor relations. Na miejscu organizuje biuro konferencji oraz dystrybucję pakietów startowych. Prywatnie żona i matka innych organizatorów PHPCon Poland ;)
 • Mariusz Kuta

  Mariusz Kuta

  webMASTAH.pl
  Ninja frontendu, miłośnik baz danych, huligan php. Łebski master strony PHPCon Poland. Na miejscu technik sal konferencyjnych i operator sprzętu. Uzależniony od muzyki elektronicznej, kryminałów i pestek słonecznika.
 • Piotr Krzysztofik

  Piotr Krzysztofik

  piotrex41.pl
  Programista PHP, webmaster, webdesigner i webdeveloper. Na PHPConie pełni rolę technika sal konferencyjnych oraz operatora sprzętu.
 • Przemysław Pawliczuk

  Przemysław Pawliczuk

  przemyslaw.pawliczuk.pl
  Specjalista od żałosnych i niemożliwych problemów. Jego pierwsze słowa to: "Paamayim nekudotayim". Programowania nauczył się podczas rendez vous z Symfony, po 10 latach z PHP. Uzależniony od soku pomarańczowego, na PHPConie, podczas którego rozpoczął swoją przygodę jako prelegent, od lat opiekuje się technikaliami. Po godzinach - mąż, szef Pionier Rzeszów Toastmasters, majsterkowicz, fan akordeonu uwielbiający dobrą muzykę vocal-trance.
 • Tomasz Kowalczyk

  Tomasz Kowalczyk

  GOG
  Software architect z ponad 10-letnim stażem w tworzeniu aplikacji webowych. Entuzjasta programowania funkcyjnego ukierunkowany na jakość i utrzymywalność oprogramowania. Autor kilku bibliotek open source. Dostarcza dobrze zaprojektowane i otwarte rozwiązania problemów technicznych.
 • Mateusz Grzesista

  Mateusz Grzesista

  Conferia
  Uczeń jednej ze śląskich szkół średnich. Młodszy organizator PHPCon Poland odpowiedzialny za przygotowanie techniczne sal, realizację, montaż i publikację materiałów AV po konferencji.
 • Pomożesz nam?

  Pomożesz nam?

  Docenimy twoją pomoc! Zaangażowani organizatorzy otrzymają całkowity zwrot kosztów pobytu i wyżywienia podczas konferencji.

Newsletter

Bądźmy w kontakcie!
Zapisz się do newslettera, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o PHPCon Poland.

Używamy ciasteczek w celu zapamiętywania preferencji użytkowników serwisu. Rozumiem Polityka Prywatności